Země Živitelka 2016 - Je mi to jedno

Je mi to jedno

40. setkání mládeže Země Živitelka v Českých Budějovicích

9. 9. – 11. 9. 2016

ZŽ 2016 - Je mi to jedno plakát

Rádi Vás uvidíme už páteční večer. Bude nás společně čekat křeslo pro hosta, kterým je tento rok Tomáš Dymáček. Dovíme se, kdo to je, co prožil, jaké jsou jeho plány nebo čemu se nejvíce věnuje. Pro příjemnou atmosféru si pustíme pár klipů.


V sobotu nás čekají chvály, kterých se ujme loňská kongresová kapela, poté Tomášovo zamyšlení především na téma Je mi to jedno. Dopoledne můžeme společně uvažovat o tom, na čem by nám nemuselo tolik záležet, co bychom nemuseli neustále řešit, anebo naopak k čemu bychom neměli být nikdy lhostejní, nad čím bychom neměli jen tak mávnout rukou.


Odpoledne se dočkáme divadelních scének. Jako obvykle budou hrát Praha-Smíchov, Litoměřice a České Budějovice, kterým už předem mnohokrát děkujeme. Kdokoli by měl chuť připojit se s dalším divadlem, může se nám ještě ozvat na mail.


Večer budeme mít možnost se zaposlouchat do písní skupiny Žamboši a po koncertu se můžete těšit na večerní promítání.


V neděli se společně chystáme na výlet na zámek Hluboká nad Vltavou, který si, jak doufáme, nenecháte ujít. 


Využijte této šance setkat se s Bohem, přáteli a novými lidmi. Zkusme se tento víkend zamyslet nad již zmíněným tématem lhostejnosti, odevzdanosti, nechuti, neaktivity, pohodlnosti.


Prosíme, přihlaste se včas. Dobrého jídla bude na přidávání od sobotního do nedělního oběda. V sobotu se chystáme tradičně do restaurace Karla IV. Samozřejmě se vyspíte v teple sborových prostor. Cena je 250 Kč a pro členy klubu Pathfinder 220 Kč. Nezapomeňte se včas přihlásit pátka 2. září pomocí přiloženého formuláře, který zašlete na .


Více informací na http://zivitelka.casd.cz, facebooku a twitteru. Také se chystá jako vždy online přenos.


Moc se na všechny těšíme. 


Team ZŽ 2016Tisk
Zpět
ODBĚR NOVINEK