Krvinky
Třinec

Tak to jsme my. Musíte uznat - je nás hodně a jde z nás strach :-)

Já vím, někteří se potutelně šklebí, jak by mohl z takové "neškodné" party lidiček jít strach?! Jestli si myslíte právě tohle, tak jste na velkém, ne-li osudovém omylu. My jsme totiž velmi nebezpeční! O naší nebezbečnosti svědčí například fotka vlevo. Na jedné ze schůzek si totiž jen tak mimochodem hrajeme s hady (živými - samozřejmě). A to není všechno. Kromě hadů máme rádi noční hry, ježdění na koni a táboření v přírodě.
Foto: Kousne mě, nekousne...?!
 
Na druhou stranu k těm, kteří proti nám zrovna nemají vykopanou válečnou sekeru, jsme velmi přátelští, ba někdy až hraví. Důkazem je opět obrázek, na kterém si hrajeme na mušketýry.
 
Foto: Tak kde zase vězí ten D´Artagnan?!
A taky jsme děsně vynalézaví. Na fotce si můžete prohlédnout námi vyrobené plavidlo "Pneumatic" (neplést si s Titanicem!), které bylo později vylepšeno o dřevěnou palubu. Tu navrhnul a s pomocí ostatních na svět přivedl náš kamarád Marek P. Mezi jeho další vynálezy patří například: zářivka do stanu (napájená z autobaterie), basová kytara jako doprovod u táborového ohně, poplašné zařízení na hlídání tábora a další...
Foto: Přes vodu vždy suchou nohou
 
Když už jsme u té vody, v té jsme taky jako doma. Jen se dobře podívejte, jak to v ní vře, když se do ní vrhnem. Ne že bychom se chtěli nějak zvlášť chlubit, ale kupříkladu na "Ligotském žraloku 2001" jsme skončili na zlaté pozici. (V roce 2000 to byla pozice stříbrná.)
 
Foto: Kdo má pneumatiku, ten je boss
Po vyčerpávající práci máme vždycky neskonalý hlad. Proto se nestydíme a bereme jídlo útokem. A schválně - všimněte si, jak nám chutná! (někteří jí i nosem)
Foto: Jednu za maminku, jednu za tatínka...