Maranatha mladým

Dovolte mi po čase vás opět informovat o zajímvých aktivitách, které připravujeme v rámci projektu pro mladé a pro všechny z Vás kteři se cítíte mladí alespoň na duchu :-)
Dovolte mi po čase vás opět informovat o zajímvých aktivitách, které připravujeme v rámci projektu pro mladé a pro všechny z Vás kteři se cítíte mladí alespoň na duchu :-)
 
Dovolujeme si vás pozvat na dvě zajímavé aktivity v průběhu Března:
 
1. V průběhu března rozjíždíme pravidelně každé úterý od 19:30 na Londýnské úlici setkávání nad dalším zajímavým tématem. Tímto tématem po čtyři večery bude BIBLE. Má te-li zájem se něco o tomto literárním fenoménu dozvědět, pak určitě neváhejte a vymezte si uterní večerky pro toto téma.
Čeká vás příjemné posezení u čaje v našem klubu Mladých. Těšíme se na Vás.
 
2. V našem klubu také jednou za čas pouštíme zajímávé filmové lahůdky. Ve čtvrtek 22. března vás čeká další z nich. Tentokrát to bude film "Světla páteční noci". Toto drama o lidských osudech lidí jednoho amerického města, nás svým prostředím zavede pro nás k trošku exotického sportu, kterým je tvrdá hra "Amerického fotbalu". Nicméně o ten tady půjde až na druhém místě...
Nenechte si tuto filmovou událost určitě ujít. Zažínáme v 19:30
Info k filmu také zde: http://www.csfd.cz/film/173952-svetla-patecni-noci-friday-night-lights/
Pozn.: náš kino klub jako jediný v Praze umožnuje sledování filmu i v leže :-) 
 
Další a bližší informace naleznete také na adrese: http://mladi.maranatha.cz
 
Za MM
Marek Jonczy

Komentáře

Přidat komentář
Vypsat označené komentáře
Vypsat všechny komentáře Tisk
Zpět
ODBĚR NOVINEK