Akce mládeže v Čechách a na Moravě

Mladí přátelé, Chcete prožít naplňující chvíle v misijní službě spojené se společenstvím mladých lidí a přitom si vydělat nějakou tu korunu na pokrytí vašich potřeb? Pak čtěte dál… O letošních prázdninách se v České republice uskuteční tři akce mládeže „Léto s KE“. Každá taková akce sebou přináší možnost duchovního růstu, rozvoj osobních schopností a hlavně hlubší poznání Boha a Pána Ježíše Krista. Rozhodně si nenechte ujít tuto příležitost! Mladí přátelé,

Chcete prožít naplňující chvíle v misijní službě spojené se společenstvím mladých lidí a přitom si vydělat nějakou tu korunu na pokrytí vašich potřeb? Pak čtěte dál…
O letošních prázdninách se v České republice uskuteční tři akce mládeže „Léto s KE“.
Každá taková akce sebou přináší možnost duchovního růstu, rozvoj osobních schopností a hlavně hlubší poznání Boha a Pána Ježíše Krista. Rozhodně si nenechte ujít tuto příležitost!

Akce mládeže v Čechách a na Moravě
Uskuteční se v Ostravě, Jičíně a v Olomouci. V městě Jičíně u Českého ráje je jen malá skupinka adventních  věřících, kteří se chtějí rozrůst. V Ostravě i v Olomouci se těší na tuto akci a připravují se na ni. Všechny akce budou podporovány zkušenými asistenty a knižními evangelisty. Nakladatelství Advent-Orion zajistí vybrané publikace a finanční rabat 40% z jejich prodeje.

Kdy?
V Ostravě od neděle 1. července do  soboty 7. července  2007.
V Jičíně od neděle 22.července do čtvrtka 2.srpna 2007.
V Olomouci od neděle 12. srpna do  středy 22. srpna 2007
Ubytování a strava jsou zajištěny (s malým příplatkem na ubytování).  O víkendu je plánován výlet do krásné přírody, bude i možnost koupání a po večerech bude možnost sportovního vyžití v místě ubytování.

Jak se přihlásit?
Na obě akce  se hlaste co nejdříve, nejpozději však do začátku června 2007 na těchto adresách:

Akce v Jičíně
Čestmír Šťovíček, Dělnická 780, 280 02 Kolín 2
e-mail: cestas@seznam.cz
tel.: 311 210 664 nebo 737 820 318

Akce v Ostravě a Olomouci
Jaromír Loder, Šiškinova 3
715 00 Ostrava Michálkovice,
jaromir.loder@centrum.cz
596 231 801, nebo 775 789 024, 605 583 968

Prosím uveďte plné jméno, telefon, e-mail, datum narození a adresu. (Mládežníci do osmnácti  let musí mít písemný souhlas zákonného zástupce).

Komentáře

Přidat komentář
Vypsat označené komentáře
Vypsat všechny komentáře Tisk
Zpět
ODBĚR NOVINEK