VZTAHOVÉ HLUBINY pro mládežníky

Zdar všem mládežníkům našeho krásného sdružení, mám radost, že Vás mohu pozvat na velmi praktickou víkendovku VZTAHOVÉ HLUBINY – více v příloze… modlím se aby to bylo o praktickém životě a nebyly to jen samé prázdné kecy... Víte dobře že to my v církvi taky někdy dost dobře umíme :o) Díky každému z Vás kdo akci také zamodlíte, jde nám o stejnou věc... Navi se těší orgteam Honza, Timil, Siráno, Vašek

V Praze 20. ledna 2020

 

Ahojky všem, kteří mají chuť makat na sobě a svých vztazích,

chceme Vás pozvat na speciální víkendovku na téma VZTAHOVÉ HLUBINY. Většina z nás se shodne na tom, že dobře fungující VZTAHY jsou v životě tím největším darem. Zároveň ale také víme, jak je někdy těžké bojovat o vztahy, o porozumění, o vzájemnou důvěru, vyrovnat se s chybami a křehkostí svou i druhých. Mockrát se mi stalo, že se mí kámoši usmívali nad mou vírou. I přesto mezi námi byly hluboké přátelské vztahy, které nás formovaly a skrze ně se mnozí z nich dostali blíž k Bohu.

A právě o tom, jak pracovat na co nejhlubších vztazích, jak sám sebe učinit schopným takových vztahů, jak pracovat s vlastními emocemi a s vlastním prožitkem – o tom budeme přemýšlet. Spolu, samostatně, v klidu i při aktivitách. Naší snahou je, abychom téma přenesli co nejpraktičtěji do každodenního života všech zúčastněných. Základem toho všeho bude společné studium Bible a chválení Boha. Našeho Otce budeme zakoušet emocemi i rozumem. Dokonce bychom společně rádi zažili i kino a podívali se na film.

 

Dovolte mi ještě několik důležitých poznámek:

 

Pro koho je tato akce: pro všechny, které toto téma zajímá, podmínkou NENÍ předchozí absolvování VYTAXu či NEXTu

Kdy: od pátku 28.2., 18:00 do nedělního odpoledne, tedy do 1.3.2020, cca 14:00

Kde: objekt Teologického semináře (dnes ATI) Sázava, Radvanice 29.

Jídlo:  od páteční večeře do nedělního oběda

Za kolik: 380,- Kč za osobu a víkend

Spaní: na posteli ve vlastním spacáku

Registrace probíhá do 19. února 2020 (Pozor, kapacita maximálně 25 účastníků)

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeH9e2Jm-7b_HIGaOmxKwIQAXrxPCAAZECI3ftkq0FI4ihVfA/viewform 

 

 

Jakékoliv dotazy vítány u Vaška Vondráška mob. 775 080 809, e-mail: vv@quick.cz.

 

Vaše přihláška je závazkem k co nejhlubšímu osobnímu zapojení do všech témat i aktivit. Velmi Vás prosíme o modlitby za organizátory, sebe i ostatní účastníky.

 

Moc se na Vás těšíme…

 

Orgteam Siráno, Timil, Honza, VašekTisk
Zpět
ODBĚR NOVINEK