Mission Camp - „Ve Tvých stopách“

Milí mládežníci z Čech, Moravy a ze Slovenska, přijměte pozvání na unijní mládežnickou akci Mission Camp s názvem „Ve Tvých stopách“. Akce se koná ve velikonočním čase od 9. 4. do 13. 4. 2020 v Olomouci a bude to další možnost krásného setkání s naším Bohem.


PROGRAM
Pozvání přijalo mnoho zajímavých hostů: Christopher Hudson (černošský kazatel a misionář z USA), Stefan Sigg (bývalý vedoucí mládeže naší Divize a nynější předseda Švýcarského sdružení), Jana Polehna (úspěšná pracovnice s mládeží v Pardubicích), Marek Majtán, David Kogut, Dan Kašlík a mnoho dalších inspirativních hostů v rámci campových workshopů. Živě vystoupí slovenská kapela Martina Polláka – Martin & Banda. Všichni řečníci a hudebníci nás budou vést k následování Ježíše. Budeme spolu chodit v Jeho stopách .


Mission Camp „Ve Tvých stopách“ začíná ve čtvrtek 9. 4. 2020 večer. Registrace bude možná od 14:00. Akce končí v pondělí 13. 4. obědem. V průběhu programu můžete slyšet nejen inspirativní slovo pozvaných řečníků, ale také navštívit mnoho zajímavých workshopů, duchovně se sblížit s mládežníky v čase SORek, v rámci tří odpoledních programů si osobně zkusit kreativní a velice zajímavé druhy misie přímo v Olomouci, nebo si v neděli poslechnout velikonoční koncert v podání kapely „Martin & Banda“.

CENA A MÍSTO
Cena za celou akci, materiály, stravu a ubytování je 1 200 Kč. Akce proběhne v prostorách Střední školy polytechnické, Rooseveltova 79 v Olomouci. Ubytováni budete v areálu školy, v Domově mládeže SŠP, Rooseveltova 79, 779 00 Olomouc. Každý bude mít k dispozici postel s povlečením. Pokoje jsou po 3 postelích. Jídlo bude podáváno v blízkosti školy.
Přihlásit se budete moci od pondělí 20. 1. 2020 na adrese www.mssmladez.cz .
Připravený formulář vás provede přihlášením. Možnost přihlášení platí do 20. 3. 2020, nebo do naplnění kapacity akce. Číslo účtu s žádostí o zaplacení zálohy obdržíte do několika dnů od přihlášení na váš mail.
Akce je určená mládežníkům od 15 do 30 let. Po osobní konzultaci s vedoucím akce Danem Kašlíkem je možné přijmout i 14leté mládežníky, popř. starší.

Věřím, že to bude čas, který nás inspiruje, nabije a posune v blízkosti a službě našemu Bohu a prožijeme požehnané 4 dny, kdy se společně budeme učit chodit „Ve Tvých stopách“, Ježíši.

S celým týmem Mission Camp se na Vás moc těšíme :-) Kdybyste měli jakýkoli dotaz, neváhejte se obrátit na mě, nebo na Veroniku Czopikovou.
Bůh Vám žehnej!

S pozdravem Váš vedoucí mládeže
Dan Kašlík, 777 571 012, dkaslik@centrum.cz

a sekretářka
Veronika Czopiková, 775 789 037, mss@casd.cz

Tisk
Zpět
ODBĚR NOVINEK