„Bráním se. Střílíš?“

Už pošesté vás chceme pozvat na Valentýnský víkend.

Ahoj všem, kteří se rozhodli investovat do vztahů ve svém životě, kteří chtějí porozumět jak to ve vztazích mezi klukem a holkou chodí, aby jednou postavili něco dobrého a pevného. Pokud někdy ve svém vztahu zažíváte chvíle, kdy záměrně převádíte řeč někam jinam, vtipkujete, i když tomu neodpovídá situace, máte nutkavou touhu lhát, odcházíte z místnosti uprostřed debaty, křičíte kvůli maličkostem, … tak zbystřete.

Už pošesté vás chceme pozvat na Valentýnský víkend – tentokrát na téma


„Bráním se. Střílíš?“


kde budeme společně hledat odpovědi na otázky typu: „Proč máme nutkavou potřebu bránit se? Jaké obranné mechanismy používáme? Kdy mě chrání a kdy mi naopak brání posunout se dál? Jaký vliv mají na můj vztah?“ Téma pojmeme hodně interaktivně, tak se rozhodně nemusíte bát nudy a „nalejvárny.“

A nyní již jako tradičně několik praktických informací:

KDE: Fara Praha Kunratice - Kostelní náměstí 16, Praha 4

KDY: 9.-11. únor 2018, registrace od pátku 18:00, prosíme o včasný příjezd, první jídlo v pátek večer + končíme v NE obědem. Přijeďte včas – na opozdilce nebudeme čekat, program začínáme ve 20.hod.

KOHO zveme: všechny, kteří chtějí pracovat na sobě a na svých partnerských vztazích, a to ve věku 15 – 30 let. Pokud berete vztahy vážně, víkend je tu pro vás. Počet účastníků je omezen na 24 přihlášených, zároveň v případě menšího zájmu na sudý počet účastníků!

S SEBOU: touhu makat na své schopnosti budovat vztahy, ochotu sdílet se a jít do aktivit naplno, pozitivní nastavení + běžné věci na víkendovku. Spát budeme ve spacácích na matracích, nádobí zajištěno...

ZA KOLIK: Účastnický poplatek za celý víkend činí 350 Kč na osobu.

Přihlášky s uvedeným jménem, bydlištěm, datem narození a kontaktní mailovou adresou zasílejte na akcevalentyn@gmail.com - uzávěrka přihlášek (pokud se nenaplní kapacita dříve) bude 20.1.2018. Případné bližší informace na telefonu 734 395 768. (Vítek Oczko)

Už teď se na vás těšíme a za vše se modlíme. Prosíme, modlete se také.

Staro-nový orgtým

Vítek, Péťa, Janča, Bětka, Michael, Standa, Honza

Tisk
Zpět
ODBĚR NOVINEK