PERFECT

41. setkání mládeže Země Živitelka v Českých Budějovicích 15. 9. – 17. 9. 2017

Země živitelky - plakát


Rádi vás uvidíme už páteční večer, kterým nás provede Petr Adame a hlavní host letošního ročníku Jéňa Majer. Bude nás zajímat, kdo to je, co prožil, jaké jsou jeho plány nebo čemu se nejvíce věnuje. Pro příjemnou atmosféru si pustíme pár klipů.

V sobotu nás čekají chvály, prostě radost z písniček a myšlenek v nich, poté Jéňovo zamyšlení především na téma Perfect. Dopoledne můžeme společně uvažovat o tom, zda se snažíme pouze působit dokonale a perfektně na svých facebookových a instagramových profilech a jestli všechny naše dny, cesty, naše chování, rozhodnutí jsou tak skvělé a bez chyby, jak je prezentujeme. Můžeme ale taky společně přemýšlet nad tím, že máme perfektního Boha a co po nás vlastně takový Bůh chce.

Odpoledne se dočkáme divadelních scének. Tento rok budou hrát Plzeň a České Budějovice, kterým už předem mnohokrát děkujeme. Kdokoli by měl chuť připojit se s dalším divadlem, může se nám ještě ozvat na mail. Po tomto programu se slova ujme ještě Jéňa a bude mít workshop na hlavní téma víkendu.

Večer budeme mít možnost se zaposlouchat do písní českobudějovické skupiny Bonsai č.3 a po koncertu se můžete těšit na večerní promítání.

V neděli se společně chystáme na výlet do Třeboně, který si, jak doufáme, nenecháte ujít.

Využijte možnosti zase se osobně i společně setkat s Pánem Bohem, přáteli a novými lidmi. Věříme, že nás čeká fajn čas, spoustu příjemného povídání a dalších zážitků. Stejně tak věříme, že se zase můžeme posunout o kus dál a přemýšlet o tom, v jakých oblastech stojí usilovat o dokonalost a kde je to zbytečné, pro koho máme být perfektní a před kým na tom nemusí tolik záležet.

Prosíme, přihlaste se včas. Jídla bude dost (i na přidávání), v sobotu půjdeme tradičně do restaurace Karla IV. a samozřejmě se vyspíte v teple sborových prostor. Cena je 280,- Kč a pro členy klubu Pathfinder 250,- Kč. Nezapomeňte se včas přihlásit do pátka 8. září pomocí přiloženého formuláře, který zašlete na zemezivitelka@seznam.cz. (DŮLEŽITÉ/pozdní přihlášení – po stanoveném termínu se cena mění pro nečleny Pathfinderu na 330,- a pro členy na 300,-).

Více informací o akci postupně sledujte na http://zivitelka.casd.cz, facebooku a twitteru.

Moc se na zářijový víkend a všechny vás těšíme.

Team ZŽ 2017


Tisk
Zpět
ODBĚR NOVINEK