Pozvání na UNITED pro vedoucí mládeží

Ahojte, jakožto vedoucím pro práci s mládeží ve vaší denominaci vám posílám oficiální pozvání pro vedoucí mládeže ve vašich sborech a skupinách. Jeden vedoucí z každé mládeže má volný vstup na festival, což momentálně znamená 590 Kč :) Prosím vás, abyste předali tento email svým vedoucím a také vás pěkně prosím, abyste mi poslali nazpět zprávu, až se k tomu dostanete a info o tom, kolika vašim vedoucím jste zprávu poslali. Věříme, že United může být pro vaše vedoucí opravdovým pozvbuzením a správným impulzem k růstu. Níže přikládám text pozvání, který zároveň najdete i v příloze tohoto emailu. Moc díky za vaši práci, mějte se pěkně a díky :) Za festival UNITED, Michal Apetauer

Milí vedoucí,

další ročník festivalu UNITED se už nezadržitelně blíží :)

Vážíme si toho, že děláte tak klíčovou a potřebnou práci s mládeží, a tak vám jako malé poděkování chceme věnovat jednu vstupenku na letošní ročník i s ubytováním na škole zdarma. Zde je odkaz na přihlášení, na základě kterého bude vaše vstupenka připravená na registraci.  https://crm.festivalunited.cz/registrace/volny-vstup-2017 Obdržíte také potvrzovací e-mail. Nabídka je platná do 30.6.2017, do tohoto data si lze volný vstup zaregistrovat.

Festival je pro nás jedinečnou ukázkou toho, co krásného může vzniknout, když se spojí lidé z různých křesťanských denominací a prostředí a i proto jsme rádi, že můžeme spolupracovat s velkou většinou z vás. Tématem letošního ročníku je "Nenahraditelný". Chceme znovu ukázat na Ježíše a na to, že není jen vhodným "doplňkem" života, ne jen dobrým příletem a inspirativní postavou, ale že ho prostě nejde nikým a ničím nahradit. 

Ke stažení Vám posíláme plakát, promo video, pozvánku a elektronické bannery. Budeme moc rádi, pokud si najdete čas sdílet pozvání na letošní ročník United na vašich sociálních sítích a webu. Pozvání a podpora od Vás jakožto vedoucích, je pro festival velmi důležitá.

Přejeme Vám moudrost a čerstvou sílu do služby, co děláte a doufáme, že se s vámi v srpnu uvidíme.

Link ke stažení materiálů: https://drive.google.com/file/d/0B4w0X9pHrg50dm5BYTBGRGYxWlk/view?usp=sharing 

Za festival UNITED

Petr Húšť a Michal Apetauer

Vaše dotazy ráda zodpoví Adéla Nevolová

Kowarova.adela@gmail.com

tel.: 737 830 010


Tisk
Zpět
ODBĚR NOVINEK