United 2016 - Nesmrtelný

Je tu další ročník festivalu United, další informace v článku. Chceš jet na UNITED 2016 za nejlepší cenu? Vstupenky v prodeji!

Milí přátelé,

JE TO TADY! Nová GRAFIKA, nové TÉMA, hlavní ŘEČNÍCI, první KAPELY,
OPEN-AIR scéna, přípravy Festivalu UNITED 2016 jsou v plném proudu. S radostí vám píšeme první letošní newsletter plný novinek a čerstvých informací.
Od 24. března si můžeš koupit vstupenky na festival v předprodeji. Prvních 500 lístků je za skvělou cenu 440 korun. Je možnost využít také skupinové slevy 10+3 zdarma nebo 5+1 zdarma.
Každý ročník se nese v duchu hlavního tématu a to letošní zní NESMRTELNÝ. A o čem to tedy bude. "Každý člověk, mladý nebo starý, párkrát v životě prožil záblesk věčnosti. Bylo to ve chvílích, kdy se setkal s někým, koho miloval a ve chvílích, kdy se setkal s krásou. Když držel v náručí malé dítě či objímal milovanou bytost, nebo když pozoroval západ slunce, či viděl nádhernou duhu. Doteky lásky a krásy nevydrží, ale přesto kdesi hluboko v nás toužíme, aby obojí neskončilo, aby to trvalo dál. Tato touha směřuje k hledání čehosi nekonečného a nesmrtelného. Co to ale je? Je to láska? Krása? Ale jaká? Kde?"
Oproti minulým ročníkům se letos představí pět hlavních řečníků. Poprvé promluví misionář, zakladatel Křesťanské akademie mladých a prezident Josiah Venture Dave Patty, rovněž poprvé uslyšíme pastora královehradecké církve Mozaika Jakuba Limra. Z minulých ročníků můžete znát zpěvačku Janette Oubrechtovou, leadra kapely eSPé Jula Slováka nebo loňského řečníka Ondřeje Szturce.

Nezapomeň sledovat webové a facebookové stránky, kde pravidelně přidáváme jednotlivé účinkující. Již teď tam najdeš kromě řečníků první KAPELY a další zajímavosti.
UNITED se stal Open Air festivalem. V minulém roce se účast vyšplhala na 3600 návštěvníků a vsetínský Dům kultury nám byl velmi těsný, proto jsme se letos po hledání a modlitbách rozhodli hlavní scénu přesunout na Dolní náměstí ve Vsetíně. Místa bude dost, tak neváhejte pozvat i vaše přátele!

Rádi bychom vás pozvali na výjimečnou událost, na které se podílíme. Do České republiky přijede zakladatel Modliteb 24-7 Pete Greig, který bude hlavním řečníkem na naši jednodenní konferenci a bude mluvit o nevyslyšených modlitbách. Konference se uskuteční 7. května v Brně a více informací naleznete na webu Modliteb 24-7. Počet vstupenek je omezen.

Těšíme se na viděnou, třeba už v Brně. Mějte se krásně!

Chceš jet na UNITED 2016 za nejlepší cenu? Vstupenky v prodeji! Tisk
Zpět
ODBĚR NOVINEK