ANDĚL 16 / Limity

19.3.2016 / Praha - Smíchov / Vítek VURST řečník / Johanna ŠUJANOVÁ host / NENADARMO koncert


Anděl 16 – Limity Akce Anděl 2016

19. března se od 9.30 hod. v modlitebně CASD v Praze na Smíchově uskuteční osmý ročník akce Anděl. Letošní ročník, který opět zahajuje modlitební týden mládeže, ponese téma „LIMITY“.

Dopolední bohoslužbu zahájí společné chvály pod vedením smíchovské mládeže. Sobotní škola nabídne společné uvažování nad hlavním tématem celé akce. Proč je víra vnímána jako něco, co nás v běžném životě limituje? Osvobozují nás či svazují biblické principy? A proč nám víru naše církev často prezentuje jako soubor pravidel? V druhé části dopoledního programu nás osloví hlavní host letošního Anděla Vítek Vurst, předseda Českého sdružení Církve adventistů sedmého dne. Je víra pouhým souborem limitů?

Odpolední program začne ve 14 hod. a nabídne divadelní představení smíchovské mládeže. Tentokrát se můžeme těšit na hru od francouzského dramatika Érica-Emmanuele Schmitta s názvem Hotel mezi dvěma světy. Prostřednictvím smíchovské mládeže se ocitneme v tajemném hotelu – mezi světem živých a mrtvých, kde člověk začíná opravdově žít, když už je téměř pozdě. Druhá půlka odpoledního programu představí životní příběh Johanny Šujanové, bývalé pornoherečky. Jaká je cesta od natáčení porna k vydání svého života Kristu? Jak se vyrovnat s tím, když překročíme „limity“? Duchovní tečkou odpoledního programu bude krátká promluva Vítka Vursta.


Tradiční podvečerní koncert obstará nadějná formace Nenadarmo. Martin, Jordan a Gabriela jsou talentované worship uskupení, jež klade důraz na originálně zpracované chvály. Akustický worship nikdy nezněl lépe.


Někteří lidé mají za to, že každý z nás má několik andělů. Buď to můžou být andělé z nebes, nebo je to prostě člověk nám nejbližší. Akce Anděl by mohla sloužit k tomu, aby si každý z účastníků našel toho anděla, kterého zrovna potřebuje.


www.facebook.com/akceandel                 www.akceandel.cz 

Tisk
Zpět
ODBĚR NOVINEK