Mírák s napojením na Boha

Jednatřicátý ročník křesťanské akce Mírák se bude konat v termínu 9. – 11. října 2015 v prostorách auly Vysoké školy báňské v Ostravě-Porubě. Hlavním motem letošního setkání mladých křesťanů je odpojení se od ruchu moderního světa a napojení se na Toho, který se jako jediný nemění – na samotného Boha.  

Organizátoři letošního ročníků pozvali k uvažování nad tímto tématem kazatele vinohradského sboru Církve adventistů sedmého dne Michala Balcara.

Pilířem akce není pouze Boží slovo, ale i hudba a modlitby. Program Míráku proto nabídne namísto tradičního večerního koncertu něco trochu jiného. Diváci v sále budou mít možnost vyjádřit svou vděčnost Bohu přímo na pódiu. Tímto zvláštním a jistě vyjimečným večerem bude prováze Jan Majer, kazatel třineckého sboru CASD.

Organizátoři z řad Církve adventistů sedmého dne slibují také různé workshopy (jejichž výsledky budou později realizovány na pódiu), hudební vystoupení a především možnost nalézt místo, kde mladí lidé mohou na chvíli zapomenout na spěch dnešních dnů a ponořit se do svých myšlenek.

Přejeme si, aby hlavní myšlenka letošního Míráku ukázala na to, že je potřeba neustále přemýšlet nad tím, co na nás působí a jestli se tím zbytečně neokrádáme o čas, který můžeme trávit s Bohem,“ informují webové stránky této akce.

Nejen toto hlavní poselství letošního tématu „Mírák – Unplugged“ můžete nalézt na oficiálních stránkách projektu: http://mirak.info/2015/, kde bude připraven také přímý přenos.


Jiří Klečka

jiri.klecka@centrum.cz

+420 602 625 719

Mírák foto

Tisk
Zpět
ODBĚR NOVINEK