Časopis IN! pro dívky

Rád bych všem děvčatům doporučil časopis IN!, který vychází od našich přátel z katolického prostředí už několik let… Vnímám jej jako vydařenou protiváhu dnešních „dívčích“ časopisů… Více viz níže, zdraví Vašek V.

IN! baner

Co je časopis IN! a jak může být užitečný pro děvčata?


Těm, kdo neznají časopis IN! připomínáme, že se jedná o křesťanskou protiváhu běžným dívčím časopisům.Píše pro čtenářky od 12 let. V každém čísle najdou děvčata několik stránek o víře a křesťanství, ale také rozhovory se zajímavými lidmi, články o vztazích, aktuálních dívčích problémech, hudbě, kultuře nebo módě.

IN! o všech tématech píše z křesťanského úhlu pohledu. Čtenářky tak mohou porovnat jak stejnou tematiku zpracovávají komerční dívčí časopisy a mohou si formulovat si svůj vlastní názor na věc. Z rozhovorů s děvčaty vyplývá, že jim IN! pomáhá obstát v rozhovorech s nevěřícími kamarádkami pokud mají obhájit názor na problematické otázky dnešní doby, jako je např.: předmanželský sex, tolerance k nemorálnímu jednání a deformovaným vztahům mezi lidmi.

S časopisem IN! spolupracují kněží s velkou praxí v práci s mládeží, psychologové a zkušení pedagogové. Kromě toho, ale mají v IN!u své místo články od mladých redaktorek i čtenářek samotných.

Jeden z mnoha ohlasů: Ahojky redakce. Chtěla bych vám moc poděkovat že časopis IN je. Díky vám jsem se dozvěděla spoustu věcí na které jsem se bála nebo styděla někoho zeptat. Ale nejvíc mě časopis podporuje ve víře. :-) Děkuji Verča.


Časopis IN! Na Slovensku

IN! je na Slovensku již rok možné již rok objednat pro slovenské čtenářky na www.info.in.cz

nebo slovenském telefoním čísle: 0452028925


Adresa: Vydavatelství Horní náměstí 12, 466 01 Jablonec nad Nisou.

tel. 775 598 604, e-mail: objednavky@in.cz


Helena Filcíková

Tisk
Zpět
ODBĚR NOVINEK