KOMPLEX DNA - Kongres mládeže 2015 (Českého sdružení)

"Neboj se jít a sáhnout si až na své dno, rozšroubovat svou DNA, jít úplně k prvopočátku toho, kde všechno začíná. Pokud toužíš změnit sám sebe, musíš začít od základu, od začátku, ode dna. Musíš změnit to, co zadává program Tvým buňkám, Tvému myšlení a tím předurčuje vývoj a vlastnosti Tvého organismu... musíš změnit svou DNA."

Máme radost z toho, že vás všechny můžeme pozvat po třech letech opět na kongres mládeže Českého sdružení CASD.

   Jak jste mohli v záhlaví tohoto dopisu číst, chceme tentokrát společně hledat pravdu o sobě i o světě kolem nás. Chceme hledat pravdu o Bohu a o tom, kde je Jeho místo v našich životech. Chceme společně přemýšlet o komplexech, které každý z nás má. Chceme vás všechny pozvat do krásného kempu u řeky Sázavy, kde můžeme všichni společně prožít úžasné dobrodružství hledání a nacházení sama sebe, druhého, Pána Boha...


Místo: Kemp YMCA Soběšín viz. http://tabor.palacymca.cz/fotogalerie


Termín: 2.–9. srpna 2015

Ubytování: ve dvou, tří a sedmilůžkových chatkách s kompletním povlečením – pokud se jako skupinka domluvíte na obsazení chatky, napište to Ingrid do přihlášky, budeme se snažit vyjít vám vstříc. Ostatní umístění do chatek do naplnění kapacity je v kompetenci orgtýmu.


Strava: s masem / bezmasá, od nedělní večeře do nedělní snídaně


Cena: 2 850,- Kč

Kongres mládeže 2015


Věk: od 15 let


Přihlášky: 

   Na stránkách kongresu www.mladez.net/dna bude ke stažení přihlašovací formulář. Vyplňte všechny údaje a odešlete ho Ingrid Zatroch na mail: ingrid@pathfinder.cz.

   Po zpracování vám přijde potvrzující mail s údaji k platbě.
Budeme obsazovat dle pořadí přihlášených, přihláška je však definitivně platná až po zaplacení celé částky. Uzávěrka přihlášek je 24. května nebo při zaplnění kapacity.

Bližší info:
   Více informací viz www.mladez.net/dna.

   D
otazy týkající se organizace a programu směruj na Vaška Vondráška (775 080 809, vv@quick.cz), dotazy ohledně financí (plateb a faktur) směruj na Stáňu Sotlovou (724 703 353, ucetni@pathfinder.cz), přihlášky vyřizuje Ingrid Zatroch (734 521 610, ingrid@pathfinder.cz).


Na viděnou na kongresu se na vás všechny těší DNA tým.

Tisk
Zpět
ODBĚR NOVINEK