Země Živitelka v Českých Budějovicích

38. setkání mládeže Země Živitelka v Českých Budějovicích 12. 9. – 14. 9. 2014 Více na www.mladez.net

STAV: SVOBODNÝ

38. setkání mládeže Země Živitelka v Českých Budějovicích

12. 9. – 14. 9. 2014

Rádi Vás uvidíme už páteční večer, kterým nás provede náš kazatel Vítek Chán a hlavní host letošního ročníku Jakub Chýlek. Bude nás zajímat, kdo to je, co prožil, jaké jsou názory a plány. Pro příjemnou atmosféru si pustíme pár klipů.

V sobotu nás čekají chvály, kterých se ujme skupina mládežníků z Písku, Českých Budějovic, Prahy-Smíchov a Poděbrad, poté Jakubovo zamyšlení především na téma SVOBODA ve vztahu k bližním, Bohu, církvi…

Odpoledne se dočkáme divadelních scének. Jako obvykle budou hrát Praha- Smíchov, Litoměřice a České Budějovice, kterým už předem mnohokrát děkujeme. Kdokoli by měl chuť připojit se s dalším divadlem, může se nám ještě ozvat na mail.

Večer budeme mít možnost se zaposlouchat do písní skupiny EPY DE MYE a po koncertu se můžete těšit na večerní promítání.

V neděli se společně chystáme na výlet do zoologické zahrady HLUBOKÁ, který si, jak doufáme, nenecháte ujít:-)

Využijte této šance setkat se s Bohem, přáteli a novými lidmi. Zkusme se společně zamyslet nad již zmíněným tématem SVOBODY.

Prosíme, přihlaste se včas. Dobrého jídla bude na přidávání od sobotního do nedělního oběda. V sobotu se chystáme jako minule do restaurace Karla IV. Samozřejmě se vyspíte v teple sborových prostor. Cena je - 250 Kč a pro členy klubu Pathfinder 220 Kč. Nezapomeňte se včas přihlásit do čtvrtka 4. září pomocí přiloženého formuláře, který zašlete na .

Více informací na http://zivitelka.casd.cz, facebooku a twittru. Také se opět chystá online přenos.

Moc se na všechny těšíme.

Team ZŽ 2014


Tisk
Zpět
ODBĚR NOVINEK