Mezinárodní zdravotně-misijní kurz LIGHT, Česká republika

podle svého uvážení se můžete přihlásit na následující kurz - anebo dát vědět (zvláště mladším) adventistům ve svém okolí o této možnosti. (Za což vám organizátoři - tedy Robert Žižka, OS Prameny zdraví, a Roman Uhrin, Centrum zdraví Eden - předem děkují. :-)) Vzhledem k tomu, že máme zatím přihlášené jenom ze zahraničí, prodloužili jsme termín přihlášek do 27. června 2014 a věkově účast neomezujeme.


Datum: 3.-31. srpna 2014

Místo: Centrum zdraví Eden, Lipník (35 km od Prahy, okres Mladá Boleslav)

Cena: 10 000,- Kč (ubytování, strava, materiály), slevy možné v individuálních případech

Přednášející: James & Dani Oliveira Hartley (LIGHT Int.), Michaela & Edwin Voerman

Jazyk: angličtina (bez překladu)

Věková skupina: starší 18 let

Počet studentů: 12-16 osob

Přihlášky: nejpozději do 27. června 2014

Pořádá: OS Prameny zdraví, Centrum zdraví Eden, LIGHT Int.

 

Jedná se o měsíční intenzivní kurz zdravotní misie (cca 120 hodin výuky). Vedle duchovních lekcí se studenti seznámí s principy zdravého žití a služby ve společnosti, s nejběžnějšími nemocemi i přírodními léčebnými prostředky.

Zdravotní lekce: Principy zdraví a léčby – vodoléčba – základy masáží – zdravotní evangelizace – zdravotní přednášky – výživa – běžné nemoci

Duchovní lekce: Seznámení s EGW – šíření evangelia – učení o svatyni – Daniel – křesťanský domov – dokončení díla – křesťanský život – nadcházející události – poznání Boží vůle

Smyslem programů LIGHT je přiblížit Ježíšův příchod vyškolením a vybavením mladých mužů a žen pro práci zdravotních evangelistů. Cílem je rozšíření zdravotně-misijní práce a zakládání center zdraví a léčby prostřednictvím absolventů programu.

LIGHT, tedy laický institut pro globální zdravotní vzdělávání, úzce spolupracuje po celém světě s místními sbory a sdruženími CASD. Laičtí členové církve se učí, jak využívat službu v oblasti zdraví ke sdílení Boží lásky – a to v rodině, mezi přáteli i v místní komunitě.

LIGHT zaznamenal od svého založení v roce 2007 úžasný rozvoj a rozkvět. Je vzrušující sledovat, jak Bůh používá tento program jako nástroj k usnadnění služby mnoha zapálených pracovníků po celém světě.

http://www.outpostcenters.org/ministry/light/
http://lightingtheworld.org/


Hlavní organizátor, informace a přihlášky:

ROBERT ŽIŽKA

Prameny zdraví, o.s.
Roztocká 5/44, 160 00 Praha 6 - Sedlec
M: +420 737 303 796, T: +420 226 886 861
, www.pramenyzdravi.czTisk
Zpět
ODBĚR NOVINEK