kurz LIGHT

Vážení tajemníci sborů, vedoucí oddělení zdraví na sborech, kazatelé, posíláme Vám informaci o konání letního kurzu LIGHT, který pořádají Prameny zdraví. Více informací se dočtete v níže uvedeném dopisu Roberta Žižky a také na přiložené pozvánce. Děkujeme Vám. S přáním požehnaných velikonočních svátků Jiří Tomášek, tajemník

Vážení a milí,

mnohé z vás jsem již po telefonu informoval (ostatním posílám tuto zprávu v kopii), že v létě chceme uspořádat intenzivní kurz zdravotních evangelistů LIGHT - v poněkud jiném stylu, než tomu bylo v minulosti (byť obsahově se příliš neliší).

Aktivitu zastřešují Prameny zdraví, jako podpůrná a spolupracující organizace (nejde tedy o oficiální akci církve), přednášet budou vyškolení lektoři z USA (zakladatel LIGHT Int. James Hartley s manželkou) a z Evropy (jeden manželský pár, Holanďan a Němka). V angličtině, bez překladu :-). Konat se bude v prostorách Centra zdraví Eden v Lipníku (provozuje Roman Uhrin).

Informace, resp. pozvánka, kterou chceme rozšířit mezi mladé adventisty, je v příloze. (Není pouze pro mladé z Čech, Moravy a Slovenska, hlásit se mohou také zájemci z okolních zemí.)

Budeme vděční za jakoukoliv případnou pomoc při šíření této jednoduché pozvánky - distribuci na sbory, vyvěšení na web, přeposlání e-mailem, informování bratrů a sester ve vaší blízkosti apod. Samozřejmě, pouze podle vašeho zvážení a úsudku :-).

Snad jsem na nic a na nikoho nezapomněl... Naší/mojí snahou je výborná komunikace a ještě lepší spolupráce :-).

S přáním Božího požehnání srdečně zdraví,

ROBERT ŽIŽKA, v. r.

Prameny zdraví, o. s.

Roztocká 5/44, 160 00 Praha 6 - Sedlec

M: +420 737 303 796, T: +420 226 886 861 , www.pramenyzdravi.cz


Informace v doc. ZDETisk
Zpět
ODBĚR NOVINEK