ANDEL 2013

NEMAM ZAJEM Pátý ročník akce Anděl proběhne tento rok 16. března od 9.30 hod. v modlitebně CASD v Praze na Smíchově. Letošní ročník se ponese v duchu motta „Nemám zájem“ a bude rozdělen na tři různorodé části. více informací na www.mladez.net

 

 

Dopoledne se, jako již tradičně, ponese v duchu zahájení modlitebního týdne mládeže. Bohoslužbu odstartují zpívané chvály smíchovské mládeže, na které naváže studium Bible ve skupinkách. Poté dostane prostor Pepa Dvořák a zamyslí se nad tím, co znamená být křesťanem.

První část odpoledního programu bude věnovaná divadelnímu představení smíchovské mládeže „Labyrint srdce a ráj světa“. Divadlo vzniklo podle knihy Jana Amose Komenského a pojednává o marnosti žití a hledání smyslu v Pánu Bohu.

Druhá část odpoledního programu nabídne rozhovor s finalistou poslední řady pěvecké soutěže Česko Slovenská Superstar – Denisem Lachem. Denis na sebe prozradí, nejen jak mu účast v soutěži změnila život, ale zejména kým je pro něj Hospodin.

O večerní program ročníku akce Anděl se postará slovenská formace BCC WORSHIP, jejíž repertoár tvoří moderní chvály, díky nimž se bratislavské partičce přezdívá „slovenský Hillsong". BCC worship je součástí Bratislava City Church Apoštolské církve.

Někteří lidé mají zato, že každý z nás má několik andělů. Buď to můžou být andělé z nebes, nebo je to prostě člověk nám nejbližší. Akce Anděl 2013 by mohla sloužit k tomu, aby si každý z účastníků našel toho anděla, kterého zrovna potřebuje.

www.akceandel.cz
www.facebook.com/akceandel

 

 


 

Tisk
Zpět
ODBĚR NOVINEK