Volejbalový turnaj Vojkovice

Vojkovická mládež pořadá již podruhé, z minula velmi podařený, volejbalový turnaj. Můžete se těšit na příjemnou atmosféru mladých lidí, kteří si chtějí srovnat své síly s ostatníma. Na vítěze čeká pohár, hodnotné i sladké ceny. Vážení mládežníci a milovníci zdravého sportu,

s radostí a nadšením bychom vás chtěli pozvat na 2. Ročník Vojkovického turnaje ve volejbalu. Už první ročním ukázal, že tento sport z našich mládeží ještě nevymizel a prožili jsme spolu hezký sportovní den. A proto budeme rádi, když se zúčastníte tohoto 2. Ročníku.

Pokud se rozhodnete zúčastnit, a věřím, že ano, přijďte 3. 1. 2010 od 7:30 do 8:00 hod do Haly Stars v Třinci (kde se pořádal i 1. Ročník)a věřte, že prožijeme spolu hezký den.

Účelem tohoto turnaje není dokázat si kdo je lepší, ale hlavně si dobře zahrát, pořádně se zpotit a navzájem se poznat a skamarádit. Proto vás prosíme, abyste to brali jako přátelský a amatérský turnaj a nepozývali si profesionální hráče. Moc děkujeme za pochopení a už teď se moc těšíme a věříme, že svou účastí okořeníte tento turnaj.

Ještě jedna důležitá věc. Vzhledem ke zvýšeným nákladům jsme nuceni zvednout startovné na 800 Kč na team (v tom je zahrnut i oběd), ale doufáme, že vás to neodradí a přijdete.

S pozdravem Vojkovická mládež

Plakát ke stažení ZDE


Tisk
Zpět
ODBĚR NOVINEK