Veletrh evangelizace, Praha

Veletrh evangelizace pro oddělení mládeže ČS Rád bych vás touto cestou znovu oslovit a požádat o spolupráci s připravovaným Veletrhem evangelizace. Veletrh evangelizace se bude konat v sobotu 30. května 2009 v modlitebně Církve adventistů s. d. v Praze na Smíchově (Peroutkova 57). Více informací na www.mladez.net Rád bych vás touto cestou znovu oslovit a požádat o spolupráci s připravovaným Veletrhem evangelizace.

Veletrh evangelizace se bude konat v sobotu 30. května 2009  v modlitebně Církve adventistů s. d. v Praze na Smíchově (Peroutkova 57).

O co se jedná?

 
Program:
 • Bohoslužbaod 9.30 hodin
 • Výstavní část od 13.00 hodin -  nabídka materiálů, programů, aktivit a dalších možností v oblasti evangelizace (prezentace na stáncích), předpokládané ukončení v 18 hodin
 • Workshopy –  zaměřující se  na různé způsoby a oblasti evangelizace
 •  
  Chtěl bych vás tímto požádat o zapojení do tzv. Výstavní části  a prezentaci vašich materiálů, aktivit, programů, možností a zkušeností, které lze použít v práci našich sborů  v oblasti evangelizace (forma stánku). K dispozici budou stoly, zásuvky. Počítáme s účastí 150 – 200 lidí.
  Prosím o to, abyste mi potvrdili do 30. dubna 2009, zda se této akce zúčastníte a co konkrétně nám můžete nabídnout. Stánky bude možné připravovat již v pátek večer od 18 do 20 hodin a v sobotu ráno od 7 do 9 hodin.  Technické záležitosti a vše, co byste k vaší prezentaci ještě potřebovali,  můžeme domluvit individuálně.

  Informace ve wordu ZDE

  V případě jakýchkoliv dotazů a připomínek mne neváhejte kontaktovat:
  Vít Vurst, 777 010 128, vitek.vurst@seznam.cz

  Za realizační tým
  Vít Vurst

  Tisk
  Zpět
  ODBĚR NOVINEK