AMICUS, Brno

14. března pořádá AMICUS (Sdružení adventistických studentů a akademiků) v Brně v Bílém domě od 10.00 hod. konferenci na téma „Žijeme vírou na prahu 21. století“. Hlavním řečníkem bude bratr Daniel Duda. Chceme pozvat mladé lidi, studenty, akademiky, ale vlastně každého, kdo se o toto téma zajímá 14. března pořádá AMICUS (Sdružení adventistických studentů a akademiků) v Brně v Bílém domě od 10.00 hod. konferenci na téma „Žijeme vírou na prahu 21. století“. Hlavním řečníkem bude bratr Daniel Duda. Dalšími řečníky budou: Jan Bárta, Roman Hampacher, Jiří Lukeš, Václava Zerzánová a Michal Balcar. V krátkých videovstupech představí studenti z různých míst naší Unie svoji odpověď na otázku: „Jak žiješ vírou dnes?“ Program bude doplněn hudebními vstupy.

Chceme pozvat mladé lidi, studenty, akademiky, ale vlastně každého, kdo se o toto téma zajímá, aby se spolu s námi 14. března 2009 v Brně zamýšlel nad otázkou „Jak žít vírou dnes“.

Srdečně Vás zveme a těšíme se na setkání v Brně.

Za výbor oddělení Amicusu
Luděk Svrček


Veškeré informace lze nalézt na www.tscasd.cz. Přihlášky (formulář je ke stažení na www.tscasd.cz) zasílejte na ammicus@seznam.cz do 9. března 2009.

Plakát ke stažení ZDE

Tisk
Zpět
ODBĚR NOVINEK